Výsledky 3.kola V.ligy dorast skupina C aj s priebežnou tabuľkou, vo vedení stále Očová + tabuľka strelcov

27.08.2010 16:43

3.kolo

Hontianske Nemce - Detva 6:0 (3:0)

Góly: 7´Lukáš Gembický - 1:0, 15´Juraj Marunčiak z 11m - 2:0, 60´Lukáš Gembický - 3:0, 65´Patrik Priškin - 4:0, 69´Juraj Marunčiak - 5:0, 91´Lukáš Gembický - 6:0

Domáci potvrdili jasne úlohu favorita stretnutia a pri svojej tretej konfrontácii s Detvou v 5.lige tretíkrát zvíťazili. Hattrickom sa prezentoval tradičný kanonier Lukáš Gembický a prvé čisté konto vychytal Šimon Wahlandt.

Kováčová - Janova Lehota 10:0 (6:0)

Góly: 4´Norbert Blažko - 1:0, 20´Norbert Blažko - 2:0, 26´Tomáš Dávid - 3:0, 33´Tomáš Vojtek - 4:0, 36´Martin Kucbel - 5:0, 38´Norbert Blažko - 6:0, 53´Tomáš Dávid - 7:0, 65´Norbert Blažko - 8:0, 67´Martin Kucbel - 9:0, 80´Norbert Blažko - 10:0

Kováčová zaknihovala pravdepodobne svoje najvyššie víťazstvo v 5.lige dorast a odniesol si to nováčik z Janovej Lehoty. Fantastický výkon podal Norbert Blažko autor polovice gólov, čisté konto vychytal Milan Ander. Ak Janova Lehota nezačne podávať lepšie výkony a nezačne v zápasoch bojovať jej 5.ligová epizóda bude mať veľmi krátke trvanie.

Očová - Látky 2:1 (1:0)

Góly: 43´Patrik Široký z 11m - 1:0, 62´Martin Václavík - 1:1, 90´Lukáš Šimkovič - 2:1

Dramatický záver stretnutia priniesol duel lídra tabuľky s nováčikom. Hostia podali kvalitný výkon a boli Očovej vyrovnaným súperom. Výhru strhol na stranu domácich v poslednej minúte Šimkovič a udržal Očovej pozíciu lídra ligy aj po 3.kole.

Stožok - Bacúch 2:4 (0:1)

Góly: 37´Michal Martinec - 0:1, 56´Marek Medveď - 1:1, 66´Tomáš Ľupták - 2:1, 71´Andrej Skaloš - 2:2, 79´Michal Martinec - 2:3, 90´Michal Martinec - 2:4

Bacúch podal ďalší výborný výkon tentoraz na pôde v Stožku, hoci domáci otočili v priebehu 2.polčasu skóre duelu na svoju stranu o definitívny obrat sa postarali Skaloš a najmä kanonier Martinec autor ďalšieho hattricku. Martinec sa dostal aj na čelo kanonierov.

Kremnica - Bzovík 2:1 (1:0)

Góly: 39´Štefan Stupár - 1:0, 56´Jakub Ďurica - 1:1, 90´Erik Urgela - 2:1

Kremnica vydrela tri body v hodine dvanástej zásluhou Urgelu. Hostia by si za predvedený výkon zaslúžili remízu, ale futbal sa hrá do poslednej minúty, ktorá rozhodla o troch bodoch pre domácich. Kremnica zlomila nepriaznivú bilanciu so Bzovíkom, keď s ním prehrala oba minuloročné zápasy.

Horné Hámre - Braväcovo 2:0 (0:0)

Góly: 47´Martin Kotrlec - 1:0, 79´Erik Lazarek - 2:0

Domáci odčinili vysokú prehru z 1.kola proti Bacúchu a bodovali naplno. Zaslúžená výhra mohla byť aj vyššia, ale už v 7´min. zahodil Martin Kotrlec penaltu. To však odčinil v úvode 2.polčasu a vsietil víťazný gól. Braväcovo zaostalo za výkonmi z prvých zápasov a je stále bez bodu. Radoslav Meliš udržal prvé čisté konto.

Pliešovce - Dudince 3:1 (0:0)

Góly: 70´René Raček - 0:1, 74´René Gugh - 1:1, 85´Patrik Lehotský - 2:1, 88´Tomáš Turan - 3:1

Pliešovce získali cenné víťazstvo v zaujímavom zápase. Prvý gól vsietili hostia v 70´min, ten bol budíčkom pre domácich aby pridali a sériou troch gólov otočili nepriaznivý vývoj. Dudinciam nevyšla minuloročná sezóna a zatiaľ im nevychádza ani táto nová. Mizerný 1 bod po 3.kolách je zlá vizitka.