Zvolenská Slatina - Brusno, 6. jún 2009 + video + foto

06.06.2009 22:56

V zápase priemernej úrovne, keď obe mužstvá dokážu hrať aj lepší futbal, sa domácim naskytla príležitosť otvoriť skóre stretnutia hneď v 2. minúte, keď po krídle unikol hráč č. 10 Pavel Šagát, ale jeho razantnú strelu zneškodnil brankár Petrík. Potom ovládli dianie na ihrisku hostia, ale postupne Dutka, Tomáš Šagát i Turcaj svoje šance zahodili.Gól strelil až v 32. minúte T. Šagát prekvapivou strelou k žrdi, ktorá oklamala Zajaca v domácej bráne.

V úvode 2. polčasu po krídelnej akcii pridal T. Šagát druhý gól hostí. Domáci sa snažili aspoň skorigovať, vytvorili si tlak a množstvo štandardných situácií, ale buď boli v koncovke nepresní, alebo ich vychytal brankár hostí. Na záver dnes víťazstvom a žltou kartou oslávil 17. narodeniny hráč Brusna Ivan Sáliš. Konečný stav zápasu Zvolenská Slatina - Brusno 0:2.