Fórum

lie

:D | 03.05.2012

:D Páni futbalisti dorast skupina C neviem kto rozširuje nejake fámi o tom že Hontianske Nemce nechcu postupit do 4 ligy... možem vas s prehladom ukludnit že ak aj Detva ako som počul ! ponukne nejake tie peniažky na kupenie zapasu v Nemciach tak im za ne kupime nejaký kartony vreckoviek aby sa mohli poutierat lebo sa budu do konca sezony pozerat z druheho miesta Ako Nemce postupuju Dopočutia :D

Re:lie

č. 3 | 03.05.2012

dúfam že Nemce postupia.. tie famy som počul aj ja a nehnavalo by ma keby Nemce postuili postup detve ...

Re:lie

... | 04.05.2012

zatlieskaj si :)

Re:lie

... | 04.05.2012

a to si kde uz len pocul ??? :) :D

Re:lie

GETKY | 04.05.2012

aby ti nenapršalo do nosa ;)

Re:lie

. | 04.05.2012

najlepšia odpoveď na tieto slová je Rytmusová pesnička ,, Čo ti jebe " ... takúto praktiku majú v Nemciach ... H.Hámre - H.Hemce 4:2 v ročníku 2009/2010 za párky !!! ...

Re:Re:lie

. | 05.05.2012

ešte sa neteš dopredu :)

Detva-Dudince

5.Liga skup. C | 03.05.2012

Chcem sa poýtať kedy zapíšešte dohrávaný zápas 14.kola medzi Detvou a Dudincami?...ďakujem

4liga Dorast Juh

Timo | 03.05.2012

Brusno - Hriňová 1:2 (1:1)
Šagát - Mičuda , Chriašteľ (11m)

.

Kuco | 01.05.2012

Detva-Dudince 8:0 (5:0)

Re:.

Dudinčan | 01.05.2012

... dajme priestor pre dudinčanov aby sa mohli vyhovárať na rozhodcu :D som zvedavý aké výhovorky budú mať teraz ... Detva => Like a Boss

Re:Re:.

Kuco | 01.05.2012

čiste konto Radomir Sulek

Re:Re:Re:.

Kuco | 01.05.2012

goly: Odzgan 2x Skopik 2x Michalik 2x M.Kuric 1x,Gombala 1x

Re:Re:Re:Re:.

č. 3 | 01.05.2012

nie nemáme sa načo vyhovarat.. boli ste dobrí a tlačili ste nás .. nám vobec zápas nevišiel hlavne od 30-45min. .. na rozhodcu len dve veci : náš hráč za tu červenu dostane teraz 6zapasov lebo rozhodca napisal hrube nesportove spravanie čo to tak vobec nebolo .. bol to faul na červenu kartu čiže 4zapasy ... pričom hrube nešportove spravanie prejavil vas hrac ked nasho kopol na zemi a rozhodcca to ani nezapapiskal .. a k tomu ešte to kričali aj domaci a upozornovali toho hraca nech to uz.. a druha vec: kapitan sa slusne opytal že či je roh a rozhodca vytiahol červenu a kartu a chcel mu ju dat .. za slusne opytanie ! .. a nestalo sa to raz za zapas že sa slusne opytanie chcel dat červenu a vyhrazal sa

Re:Re:Re:Re:Re:.

raidenko | 01.05.2012

k tomu rohu chlapci ..nemáte sa čo pýtať rozhodcu či bol roh ..proste on rozhodne a je to tak ..už som za toto raz kartoval

Re:Re:Re:Re:.

. | 01.05.2012

Dudince = úplný tragédi :)

Re:Re:Re:Re:Re:.

. | 01.05.2012

Bola to dohrávka 14. kola

Re:Re:Re:Re:Re:Re:.

GETKY | 01.05.2012

ja som dal 3 góly miro!!!!! :D

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:.

GETKY | 01.05.2012

a celkovo Dudince hrali pohode...až na tú červenú ten magor by sa mal dať vyšetriť či je v poriadku...lebo není normálny a mohol byť naozaj rád že tam neobchytil ako smrtelne vážne... :) nenarážam na výsledok ale dobrá hra...všetko v pohode...

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:.

to je jedno | 01.05.2012

máš pravdu, ale ten zákrok bol aky bol, ale vaša 7 čo spravila? to je nešportové správanie a nie to že hráč fauluje v šestnástke. Potom čo by mal rozhodca dať tomuto hráčovi? uvedomte si že keby sme aj mi chceli hrať to čo vy tak by to dopadlo horšie. ale vždy útočíte na dudinčanov, aj keď sme mi nehrali zákerne. neviem čo chcete ale náhodou nepostúpite a mi vám máme sľubovať a robiť čo ste vy robili s chalanmi dnes? a ozaj tá sedmička je riadny ko........t. keby nebolo Vášho trénera tak verím že dopadne veľmi zle. Pán Jamrich všetko OK z vašej strany.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:.

GETKY | 01.05.2012

tej 7 dal u vás tréner u Váš facku :) tak ako nemôžeš sa tomu čudovať...keby ste hrali zákerne tak to dopadne veľmi veľmi zle :)...máš pravdu neska to len tréner všetko zachránil :)

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:.

to je jedno | 01.05.2012

ako to vieš, vieš čo tu bolo? aj 7 kopla hráča na zemi a ten čo mal pískať nespravil ani hovno a ten šašo na čiare už vôbec nič. je to človek ktorý nemá čo hladať a ešte ako je možné takýto šašo z Detvy , alebo z Kriváňa píska doma Detve? Veď to je hamba a výsmech.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:.

GETKY | 01.05.2012

ako rozhodca pískla ozaj spravodlivo...aj cez polčas sme sa rozprávali aj od dudiniec nech zbytočne nepappuľujú...hlavný to nemal rád...a bolo to vidno karty boli zbytočné...

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:.

MILAN | 01.05.2012

AJ *** Z OčOVEJ MOžE MAT SVOJ NAZOR NA
VEC

Re:Re:Re:Re:.

Kuco | 01.05.2012

oprava:Odzgan 3x Skopik 2x Michalik 1x M.Kuric 1x,Gombala 1x

Re:Re:.

6 | 01.05.2012

body ostali tymu ktory si ich zasluzil ! jasne ste nas prehrali..nejdem sa vyhovarat na chybajucich hracov alebo rozhodcu..zapas dost agresivny ale musite uznat ze my dudincania sme nehrali zakerne a po kazdom zakroku sme sa ospravedlnili a snazili sa zapas hrat s loptou a nie vyvolavat konflikty...nazory niektorych ludi co sa tyka dudincanov su uplne mimo...nikdy sme s konfliktamy nezacali my...Detva vyborny vykon...a vasich divakov by vam mohli zavidiet vsade...psychicky nas dali dole ako psov :) :/

Re:Re:Re:.

GETKY | 01.05.2012

nehrali ste zákerne..hovorím že všetko v poriadku na 1 výnimku :) len pre vás ako tento hráč nepatrí na ihriská a mal by sa dať liečiť...ak ho tam máte len pre silné reči a provokovanie tak ako chcete..ale futbal 0bodov...Diváci boli super máš pravdu :) podržali nás veľmi :)

Re:Re:Re:Re:.

to je jedno | 01.05.2012

ak hovoríš že náš hráč sa má liečiť tak potom č. 7 musí ísť na liečenie tiež. Ty vieš ako sa správal v Dudinciach? A správa sa tak všade tak neviem prečo ho riešime keď aj on dosť mimo na zápase.

Re:Re:Re:Re:Re:.

GETKY | 01.05.2012

to je tvoj názor :) ...hrá tvrdo a to je dobré... nie nespráva len teraz mal dôvod :)

Re:Re:Re:Re:Re:Re:.

to je jedno | 01.05.2012

hráč nemôže mať dôvod na takéto správanie. ak je hráč na úrovni tak musí vydržať všetko ak chce uspieť. a vaši obrancovia tiež neboli neviniatka lebo našu 11 dokopali slušne.hrajte a uvidíme čo bude dalej, ale kto ide na postup?

<< 139 | 140 | 141 | 142 | 143 >>

Anketa

Ku ktorej kategórii fanúšikov stránky www.futbalshviezdickou.sk patríte?

Hráč nad 20 rokov (448)
7%

Hráč od 15 do 20 rokov (776)
12%

Hráč od 12 do 15 rokov (1 123)
18%

Hráč do 12 rokov (2 893)
45%

Tréner nad 40 rokov (392)
6%

Tréner do 40 rokov (171)
3%

Rozhodca (112)
2%

Rodič hráča (175)
3%

Futbalový fanúšik (159)
2%

Iná kategória (114)
2%

Celkový počet hlasov: 6363

Surf.sk
Pozri.sk - vyhľadávač
Slovenský vyhľadávač BEST.SK
Pagerank změřil www.CZIN.eu