Fórum

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

to je jedno | 29.04.2012

bol si na stožku? mi hráme všade takto ak to neskazí rozhodca alebo súper. ak začnú provokovať súperi tak je to normálne že ani mi sa nebudeme prizerať. Ale potom neplačeme. Kováčová u nás tiež nehrala v rukavičkách a zase len mi ostaneme najhorší? Chlapci už sa preberte , všade je to tak len dudinčania Vás žerú. A prečo? Lebo nie sme na spodu tabuľky ale trošku miešame vrch. Na to nie ste zvyknutí čo ? Všetko je možné, ale aspoň nekydáme na druhých. A do *** môže nám nadávať len primitív, ktorý nevie koľko 1+1.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

č. 3 | 29.04.2012

idete sa nám vyhrážať :) .. a čo ? aj tak ste remizovali s očovou tak potom čo chcete.. nám to može byť jedno :) píšte som čo chcete.. aj tak s tým nič neurobíte hrať budeme dalej ani stadion nam nezvalia a nezmenite ani jeden jediny vysledok :) .. čiže toto čo sa to riešiš je na dve veci :) to že sa niektorý primitívy nevedia vyjadrovať iba vedia nadávať to je druhá vec.. stačí som napísať vysledok strelcov golov a zhrnutie na zapas.. a ked niekto chce nec sem napise slusny nazor ak bol na tom zapase a vie to posudit objektivne :) ..

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

GETKY | 29.04.2012

nadávam na teba? :) ..v poriadku miešate vrch ale zaujímavé že neako často sa stáva že nadávajú na vás tými ktoré hrali tam v dudinciach...ako stane sa všade...ale nie toľko krát ako tam :) očová hrala pekný futbal preto je výsledok taký aký je :) a je náš nie tvoj tak sa do toho nestaraj :) keď ti to je jedno ako hovoríš tak sa zbaľ a nereaguj na to čo sa tu píše :) truhlík :)

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

č. 3 | 29.04.2012

ty sa pocuvas ? :) .. mne píšeš aby som sa nestaral do vašich vysledkov a hlavne že ty pod nase pišeš vela komentarov a ja som reagoval iba na ten tvoj .. tak sa zobud asi nemas ani tu malu inteligenciu napisat niečo mudre :) ... futbal nieje o krase ani o drzani lopty ale o goloch.. aj barca hrala pekny futbal a vypadla.. proste ste to pokazili Nemce postupia to vam moze byť jasne :) .. viac k tomu nič nepoviem komplexy si možte na nas riešiť kolko chcete :) .. vysledky aj tak nezmenite možte sem pisat aj milion komentaroiv ja sa na tom iba pousmejem :)

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

GETKY | 30.04.2012

v poriadku keď postúpia :) ...ja nepíšem na vaše výsledky ale na vašu hru doma :) ako hráte 11 + 2 :) väčšinou teda...a dobre že tam nevýndu aj fanúšikovia a nezačnú hlušiť na ihrisku :) ... usmej sa silno kým sa dá :)

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

milan | 30.04.2012

každy to vydi zo svojej strany.ty si mal daky problem v dudinciach? všade sa najdu blazni,napriklad trener očovej nechcem ho uražať ale stačí sa pozrieť kolko trestov mal na jesen,a rozhodcovia?uboha milosť ale to je hambaSSFZ

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

GETKY | 30.04.2012

áno mal niečo...do ostatného som sa radšej nestaral :)...ale sme tým a to čo urobili aj ostatným tak ako keby aj mne chápeš :) ...tak tak :)

...

Peppito10 | 28.04.2012

Braväcovo - Pliešovce 1:0 (1:0) Gol: Matej Baliak

5.liga skupina C... Kováčová - Látky 3-3 (1-1)

... | 28.04.2012

Goly za domácich- 1-1 Matej Bartko,,,,2-2 Adam Bočkay,,3-3 Matej Filip

Re:5.liga skupina C... Kováčová - Látky 3-3 (1-1)

... | 28.04.2012

sorry Adam Bočkay 2-3

Re:Re:5.liga skupina C... Kováčová - Látky 3-3 (1-1)

... | 28.04.2012

Očová-Detva 2:2 (1:1)

Re:5.liga skupina C... Kováčová - Látky 3-3 (1-1)

to je jedno | 28.04.2012

kamion značka TIR hral.

Re:Re:5.liga skupina C... Kováčová - Látky 3-3 (1-1)

... | 28.04.2012

kamion značka TIR to písal určite daky 50kilovy dudinčan s ofinkou že? a čo že Prameň má takeho stopera? čistá závisť chlapečku zváž slovíčka sráčik náhodou dnes sa hral na Kováčovej nadpriemerný futbal konečne sa bolo načo pozerať a ne ako v dudinciach čo vám hru zaklada SUdíííí

4.liga dorast juh

. | 28.04.2012

vysledky Tornala - Hrinova, Salkova - Brusno ??

Re:4.liga dorast juh

:) | 28.04.2012

Tornaľa - Hriňová 2:0

Re:4.liga dorast juh

zimi | 28.04.2012

Šalková - Brusno 3:1

brankar

miso 14 | 27.04.2012

Chcem doplnit informaciu ze Patrik Parizek ma 5 cistych kont
liga : 3.liga mladsi dorast .

Čisté kontá

El Miňík | 25.04.2012

Admin. Brankár Poltára - V. liga dorast skupina D.. Andrej Rončák má 6 zápasov bez inkasovaného gólu.

Re:Čisté kontá

Admin | 26.04.2012

Ďakujeme za informáciu, ale nabuduce musíte pri komentároch k zápasom v prípade vychytaných núl napísať aj meno brankára inak to nemôžeme aktualizovať.

Kožák

Braväcovo | 24.04.2012

aj brankár Braväcova Šajgalík má 4 čisté kontá

Re:Kožák

Admin | 25.04.2012

Vďaka. Opravené

Bzovík-Sielnica

JL | 23.04.2012

Chcem poprosiť admina,Branislav Výboh má už 4 zápasy bez inkasovaného golu,ďakujem.

Re:Bzovík-Sielnica

Admin | 23.04.2012

Ďakujeme za upozornenie.

Re:Re:Bzovík-Sielnica

lobogo | 27.04.2012

aj moja starka ma 8 zapasov bez inkasovaneho golu

Re:Re:5.liga skupina C

raidenko | 22.04.2012

Trnavá Hora - Stožok 2:2 góly hostí: Marek Mikuš 2x

dudince.kováčová 5. liga skup. C

č. 3 | 22.04.2012

5:2 goly domaci : Horváth, Lupták, Raček, Dodok L., Hoško

Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

... | 22.04.2012

nevyhovaram sa na rozhodcu dobre? zahodili sme penaltu tak to už čo je..ale stáva sa ..načo posielaju pískat rozhodcov ktory maju 18rokov a boja sa dat kartu aby ich nahodou nedobili divaci...tak to je sila..dnes sa stala taká vec že rozhodca odpískal faul vytahoval kartu a divák začal ponom zjapať že čo robí hráči tak isto a hned tu kartu odlozil tak je toto normalne? zápas bol oničom len samé emocie kvôli mlademu rozhodcovy ktory si nevie spravit respekt...toto som videl poprvykrát a už dufam nebudem...gratulujem dudinciam za tie provokácie čo tam boly z ich strany my sme prišlu do Dudiniec hrať futbal a nie do krčmy...a brankár dudiniec by sa mal venovať radsje dakemu bojovemu športu-náš hráč leži v ich 16stke pride knemu brankár a kopne ho dochrbta.. rozhodca bol odtoho cca 10metrov a nevidel to..výkon hodný 3bodov to nebol aj ked skore je take ake je..

Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

... | 22.04.2012

a tie ofinky by ste si mohli dať dole ..neviem či si ich natierate vazelinou ked ich mate tak doboku každy jeden...cepoši aby vám lítka odyšli

Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

- | 22.04.2012

z osobnej skusenosti mozem potvrdit ze ked sme tak hrali tak to bolo brutal ... rozhodca domaci hadam ešte par metrov byval od ihriska chlapi nagelovany ofiny nehrali nič len drzi chuji... a ked sme hrali doma dostali naklad čo ledva na buse odviezli :)

Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

... | 22.04.2012

no len toto bol rozhodca zo Zvolena ...problem bol vtom ze mal 18rokov a bál sa preistotu niečo zapiskat aby nefasol...a keby aj vyfasuje tak klub plati pokutu+by sa mu dačo stalo podal by regres a bolo by no len on sa ich bál aj čiarovy aj hlavnýý..čiarovy ked isiel daco odmavat tak si na 30metov videl ako samu ruka trasie :D :D

<< 141 | 142 | 143 | 144 | 145 >>

Anketa

Ku ktorej kategórii fanúšikov stránky www.futbalshviezdickou.sk patríte?

Hráč nad 20 rokov (448)
7%

Hráč od 15 do 20 rokov (776)
12%

Hráč od 12 do 15 rokov (1 123)
18%

Hráč do 12 rokov (2 893)
45%

Tréner nad 40 rokov (392)
6%

Tréner do 40 rokov (171)
3%

Rozhodca (112)
2%

Rodič hráča (175)
3%

Futbalový fanúšik (159)
2%

Iná kategória (114)
2%

Celkový počet hlasov: 6363

Surf.sk
Pozri.sk - vyhľadávač
Slovenský vyhľadávač BEST.SK
Pagerank změřil www.CZIN.eu