Fórum

Re:Re:Bzovík-Sielnica

lobogo | 27.04.2012

aj moja starka ma 8 zapasov bez inkasovaneho golu

Re:Re:5.liga skupina C

raidenko | 22.04.2012

Trnavá Hora - Stožok 2:2 góly hostí: Marek Mikuš 2x

dudince.kováčová 5. liga skup. C

č. 3 | 22.04.2012

5:2 goly domaci : Horváth, Lupták, Raček, Dodok L., Hoško

Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

... | 22.04.2012

nevyhovaram sa na rozhodcu dobre? zahodili sme penaltu tak to už čo je..ale stáva sa ..načo posielaju pískat rozhodcov ktory maju 18rokov a boja sa dat kartu aby ich nahodou nedobili divaci...tak to je sila..dnes sa stala taká vec že rozhodca odpískal faul vytahoval kartu a divák začal ponom zjapať že čo robí hráči tak isto a hned tu kartu odlozil tak je toto normalne? zápas bol oničom len samé emocie kvôli mlademu rozhodcovy ktory si nevie spravit respekt...toto som videl poprvykrát a už dufam nebudem...gratulujem dudinciam za tie provokácie čo tam boly z ich strany my sme prišlu do Dudiniec hrať futbal a nie do krčmy...a brankár dudiniec by sa mal venovať radsje dakemu bojovemu športu-náš hráč leži v ich 16stke pride knemu brankár a kopne ho dochrbta.. rozhodca bol odtoho cca 10metrov a nevidel to..výkon hodný 3bodov to nebol aj ked skore je take ake je..

Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

... | 22.04.2012

a tie ofinky by ste si mohli dať dole ..neviem či si ich natierate vazelinou ked ich mate tak doboku každy jeden...cepoši aby vám lítka odyšli

Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

- | 22.04.2012

z osobnej skusenosti mozem potvrdit ze ked sme tak hrali tak to bolo brutal ... rozhodca domaci hadam ešte par metrov byval od ihriska chlapi nagelovany ofiny nehrali nič len drzi chuji... a ked sme hrali doma dostali naklad čo ledva na buse odviezli :)

Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

... | 22.04.2012

no len toto bol rozhodca zo Zvolena ...problem bol vtom ze mal 18rokov a bál sa preistotu niečo zapiskat aby nefasol...a keby aj vyfasuje tak klub plati pokutu+by sa mu dačo stalo podal by regres a bolo by no len on sa ich bál aj čiarovy aj hlavnýý..čiarovy ked isiel daco odmavat tak si na 30metov videl ako samu ruka trasie :D :D

Re:Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

... | 22.04.2012

strach a hrôza tam hrať...a hlavne pískať lebo ked dudince prehraju tak všetko ide na sudiho ...a ak si si všimol Dudince doma dáko často neprehravaju a aj ked sa stane ze prehraju tak sem daky tí maniaci s ofinkami píšu že ich sudi rozobral :D SILA

Re:Re:Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

;) | 22.04.2012

5 : 2 , čo viac chcete počuť .. neprehral vám to nikto, bolo to iba vaša chyba .. zahodená penalta, okrem toho 2 šance, ktoré ste premenili, nič viac ..

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

;) | 22.04.2012

a jediný normálny od vás bol útočník s číslom 7. inak ste boli všetci trošku mimo .. a číslo 8, ani nehovorím, najsilnejší z najsilnejších, a ešte silnejší ako najsilnejší, a pritom nevie trafiť loptu a sám sa zraní :D a ide tam vykrikovať hráčovi, že ho zabije ? nech sa dá liečiť, a potom naučiť čo je to futbal :) pozor, pohov, rozchod ..

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

:D | 23.04.2012

dudince na hrad.. rozhodcovia kraľujú a ofinky sú stále v móde.. každý jeden povinne :D

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

to je jedno | 23.04.2012

Chalani z Kováčovej počul som že hráte dobrý futbal, aj ste to niekedy predviedli, ale mi sme Vám dali pekné góly čo bol 1 a 3 iste pekný. To musíte uznať aj Vy. Za stavu 4:2 ste mohli premeniť 11 m a možno by to bolo úplne iné. Aj od Vás ten stopér bol aký. Ja by som mu dal namiesto čísla nápis "TIR" a asi každý vie prečo. Tak isto ako ste sa provokovali navzájom obidve mužstvá. Rozhodcov nekomentujem, lebo to sa nedá povedať že rozhodca. Ale pískal zle na obidve strany.

Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

raidenko | 23.04.2012

Dudince buď vy máte riadnu smolu na rozhodcov alebo to opačné :) ale pre mňa to je tak 50 na 50 ... ale ak tím hrá dobre a majú dostatok šancí tak ich nezastaví ani rozhodca :) konečne nestojím tak bude fajný zápasík v ST :)

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

... | 23.04.2012

ty žoch najprv si dobre rozmysli čo píšeš...on mal žltu preto kričal nech ho daju dole aby endostal červenu...vy ste boli hrdinovia ked ste okolo jedneho 5ti behali sráč*...

Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

6 | 23.04.2012

jebko u nas sa pouziva lak na vlasy neviem jak to je u vas

Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

anonym | 23.04.2012

to isté keď sme tam hrali aj my provokácia zo strany dudiniec a nie futbal

Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

... | 23.04.2012

dudinčania doma veľkí páni...a keď idú hrať von tak ako malé detičky...chudáčikovia...

Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

6 | 23.04.2012

preto vonku dostavame karty za vyskakovanie :) raidenko je tu asi jediny normalny super dudincanov, ktory vie ze 5 golov vam nedal rozhodca !!! a pozrite si tabulku :P ;)

Re:Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

to je jedno | 23.04.2012

raidenkovi odkazujem že bude dúfam zápas na úrovni. Uvedom si že takí ako Zem... a Do.... sú veľmi slabučký a k tomu mladučkí rozhodcovia a nevedia čo je čo. Po faule na domáceho hráča v šestnástke sa díva hlavný na postranného a ten nič tak nechsá pokračovať v hre. To nie sú výhovorky ale slabé výkony rozhodcov. Chalani hrali dobre aj domáci aj hostia išli do tela ale niektoré chvíle si zaslúžili pískať skôr ale on to nevedel a potom dochádzaslo k zbytočne napichanej atmosfére. Boli tam fauly aj na jednej strane aj druhej, ale futbal bol podľa mňa na úrovni z oboch strán dobrý. Teším sa na zápas raidenko. Už si hral?

Re:Re:Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

raidenko | 24.04.2012

jj hral osm ale akurát ma zasiahla minulý týždeň angína tak som kondične tak zle na tom nebol ake s toho obviäujem len chorobu za tento týždeň to dobehnem :)

Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

jj | 24.04.2012

Presne Dudinčania sú vonku posratí ... turisti :D tragédkovia ... doma majú rozhodcov tam sa hrá proti 12tim nie 11tim ... čo už ... taký je futbal na maďaroch ...

Re:Re:Re:Re:Re:dudince.kováčová 5. liga skup. C

č. 3 | 24.04.2012

na madaroch ? :) vy neviete nič ine iba sa vyhovarat že sme provokovali :) a čo robil vaši hráči .. to isté!! ked sme provokovali nemali ste na to reagovat ale ak sme aj my provokovali reakcia bola ta ista aj z vašej strany to znamená že na chybe su obe mužstvá.. rozhodca slabý ale myslím si že pískal zle na obidve strany... pritom ste mali 11m+plus ste zahodili taku tutovku z peťky nedal hrac č.10(jeho ležernost).. a dalsia vec ze to pokazil brankar kovacovej ktory pustil dva goly take že išla na neho lopta.. akože to by chitil hocikto :) .. tak sa zamyslite :) a to že sme vonku posratí nieje pravda :) a vy to dobre viete tak si prestante riesit komplexy na nas :) bavi vas to ?:) aj tak vysledok nezmenite :) jediný normalny - č.7

Horné Hamre-Očová

Barty-Očová | 22.04.2012

1:2
Góly Hostí- Bartoš,Berky

4.liga dorast juh

skalka | 22.04.2012

Bacúch - Tornaľa 3:1 (1:0)

Re:4.liga dorast juh

Timo | 22.04.2012

Hriňová - Šalková 3:1 (0:0) za domácich.. Chriašteľ Jakub 2x , Pavel Mičuda

Re:4.liga dorast juh

:-D | 22.04.2012

Určite vyhralo lepšie mužstvo ! Len som zvedavý kedy už dajú fúkať aj futbalovým rozhodcom - dnešný "sudi" iste mal min. 1,5 promile

...

Peppito10 | 21.04.2012

Braväcovo - H.Nemce 1:0 (0:0) Gol: Filip Martinec

Re:Re:5.liga skupina C

raidenko | 21.04.2012

MFK Detva - Kremnica 3:1 (1:0) góly domácich: Odzgaň 2, Baláž (11m)

Re:Re:Re:5.liga skupina C

... | 21.04.2012

Marek!!! :D ja som nie odzgaň :D ... ale odzgan! :D

Re:Re:Re:Re:5.liga skupina C

Kuco | 21.04.2012

Braväcovo-Hontianske Nemce 1:0

<< 142 | 143 | 144 | 145 | 146 >>

Anketa

Ku ktorej kategórii fanúšikov stránky www.futbalshviezdickou.sk patríte?

Hráč nad 20 rokov (449)
7%

Hráč od 15 do 20 rokov (776)
12%

Hráč od 12 do 15 rokov (1 123)
18%

Hráč do 12 rokov (2 893)
45%

Tréner nad 40 rokov (392)
6%

Tréner do 40 rokov (171)
3%

Rozhodca (112)
2%

Rodič hráča (176)
3%

Futbalový fanúšik (159)
2%

Iná kategória (115)
2%

Celkový počet hlasov: 6366

Surf.sk
Pozri.sk - vyhľadávač
Slovenský vyhľadávač BEST.SK
Pagerank změřil www.CZIN.eu